chervils اداره ایران جنایت ماشین

chervils: اداره ایران جنایت ماشین اعتراف پرونده تحقیقات اعترافات پلیس آگاهی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت پیروزی به میدان می‌رویم نه مساوی/ امیدوارم نظم تاکتیکی داشته باشیم ، شفر

سرمربی استقلال تاکید کرد که به خوبی الریان را می شناسد و به دنبال کسب پیروزی در قطر است. 

جهت پیروزی به میدان می‌رویم نه مساوی/ امیدوارم نظم تاکتیکی داشته باشیم ، شفر

شفر: جهت پیروزی به میدان می رویم نه مساوی/ امیدوارم نظم تاکتیکی داشته باشیم

عبارات مهم : پیروزی

سرمربی استقلال تاکید کرد که به خوبی الریان را می شناسد و به دنبال کسب پیروزی در قطر هست.

به گزارش ایسنا، در یکی از دیدارهای حساس هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا استقلال در قطر باید به مصاف الریان برود. وینفرد شفر سرمربی استقلال در نشست خبری قبل از این دیدار گفت: بسیار خوشحالم که قرار است در لیگ قهرمانان آسیا با استقلال مسابقه کنیم. بازی مشکل پیش رو داریم و اگر بتوانیم به پیروزی برسیم بسیار خوشحال خواهیم شد.

او ادامه داد: الریان را به خوبی می شناسیم. آنها تیم خوبی هستند و بازیکنان با کیفیتی در اختیار دارند ولی ما هم تیم خوبی هستیم و به دنبال کسب سه امتیازیم. الریان تیم خوبی است که در لیگ قطر هوادارانیهم دارد. با این حال باید بگویم همان طور که منتظری گفت، ما تیم خوبی هستیم و بازیکنان و روحیه بسیار خوبی داریم. ما جهت برد بازی می کنیم نه چیز دیگر مثل مساوی.

جهت پیروزی به میدان می‌رویم نه مساوی/ امیدوارم نظم تاکتیکی داشته باشیم ، شفر

شفر ادامه داد: هنگامی که تیم من به داخل زمین می رود جهت سه امتیاز و کسب پیروزی هست. با تمام قدرت به زمین می رویم و امیدوارم نظم تاکتیکی را در طول ۹۰ دقیقه داشته باشیم تا بتوانیم برنده از زمین خارج شویم. همان طور که منتظری گفت ما بازیکنان جوان و با تجربه ای در استقلال داریم. باید ببینیم فردا چه اتفاقی می افتد. از حضور در لیگ قهرمانان آسیا خوشحالم. این مسابقه ها، بازی های بسیار خاص و خاص ای است و انگیزه زیادی بازیکنان دارند تا عملکرد خوبی ارائه دهند.

سرمربی استقلال راجع به شناختش از لیگ امارات و قطر، بیان کرد: زمانی که من در امارات بودم، چیزی حدود ۱۰ تا ۲۰ هزار تماشاگر بازی های ما را از نزدیک می دیدند ولی الان این عدد به سه تا چهار هزار نفر رسیده هست. من نمی دانم مسئله از کجا هست. ولی قطر زمین تمرین و امکانات بسیار خوبی دارد. من جهت قطر در راه برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ آرزوی موفقیت می کنم. شاید عده ای از این اتفاق خوشحال نبودند ولی این مهم نیست. من از این بابت خوشحالم و باید بگویم فوتبال را دوست دارم. تیم های خوبی در لیگ قطر بازی می کنند، مثل السد که چند سال پیش قهرمان آسیا شد. در کل امکانات و تیم های خوبی در قطر وجود دارد.

سرمربی استقلال تاکید کرد که به خوبی الریان را می شناسد و به دنبال کسب پیروزی در قطر است. 

واژه های کلیدی: پیروزی | استقلال | بازیکنان | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog