chervils اداره ایران جنایت ماشین

chervils: اداره ایران جنایت ماشین اعتراف پرونده تحقیقات اعترافات پلیس آگاهی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات طارمی و این ۱۰ نفر در کمیته اخلاق

“همانطور که در خبرها خوانده‌اید، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به منظور بررسی زوایای متفاوت پرونده محکومیت مهدی طارمی، قصد از افراد مرتبط با این پرونده دعوت بعمل

طارمی و این ۱۰ نفر در کمیته اخلاق

طارمی و این ۱۰ نفر در کمیته اخلاق

عبارات مهم : پرونده

“همانطور که در خبرها خوانده اید، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به منظور بررسی زوایای متفاوت پرونده محکومیت مهدی طارمی، قصد از افراد مرتبط با این پرونده دعوت بعمل بیاورد.”

به گزارش سایت نود ؛فدراسیون فوتبال با توجه به تاکید وزیر ورزش و جوانان مبنی بر بررسی زوایای متفاوت پرونده محکومیت کلوب پرسپولیس و مهدی طارمی و همچنین ریشه یابی علل صدور حکم فیفا به شکلی خاص به این پرونده ورود کرده هست. سلطانی فر از تاج خواسته است علاوه بر بررسی علل محکومیت پرسپولیس و بروز این اتفاق، دفاعیه ای ارسال شود که حتی الامکان منجر به لغو محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات و حکم مالی صادره شود.

طارمی و این ۱۰ نفر در کمیته اخلاق

در این باره سایت نود متوجه شد مسئولانی از کلوب پرسپولیس، مهدی طارمی و وکیل وی، حسین هدایتی و بعضی افراد نقش آفرین در این ماجرا به کمیته اخلاق دعوت خواهند شد. از کلوب پرسپولیس علی اکبر طاهری مدیرعامل کلوب به عنوان مطلع ترین فرد در این پرونده با حضور در کمیته اخلاق گزارشی را ارائه خواهد کرد. طاهری دیروز در این باره به هیات مدیره گزارش داد و ناگفته هایی دارد که با فدراسیون فوتبال و احتمالا مسئولین کمیته اخلاق در میان خواهد گذاشت. کمیته اخلاق حتی از بهنام ابوالقاسم پور عضو مستعفی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم در این ماجرا کمک گرفته است.

از افراد دیگری که قرار است به عنوان مطلع به کمیته اخلاق دعوت شوند، می توان به جمشیدی معاون حقوقی کلوب پرسپولیس اشاره کرد.

“همانطور که در خبرها خوانده‌اید، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به منظور بررسی زوایای متفاوت پرونده محکومیت مهدی طارمی، قصد از افراد مرتبط با این پرونده دعوت بعمل

او که دفاعیات قبلی را به فیفا ارسال کرده بود و به این پرونده اشراف کامل دارد در کمیته اخلاق حضور خواهد یافت. حسینی مسئول کمیته بین الملل کلوب و همچنین ترکاشوند مسئول نقل و انتقالات تیم هم در کمیته اخلاق حضور می یابند. البته فصل گذشته در ظاهر کار امام وردی همه کاره نقل و انتقالت بود ولی عملا ترکاشوند مسئول نقل و انتقالات پرسپولیس بود و به همین علت احتمالا ترکاشوند هم به کمیته اخلاق دعوت شود و امام وردی به کمیته اخلاق نرود. مهدی طارمی و وکیل وی عبدالصمد ابراهیمی هم در این کمیته حضور خواهند یافت. طارمی نخستین فردی بود که به کمیته اخلاق دعوت و به صورت رسمی از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شد.

باشگاه پرسپولیس در پی شکایت ریزه اسپور در دفاعیه خود به فیفا اعلام کرد که طارمی ۳۰ خرداد با پرسپولیس قرارداد بسته و سپس هشتم تیر با ریزه اسپور قرارداد می بندد و در واقع او ابتدا با پرسپولیس قرارداد داشته و کلوب پرسپولیس عملا وی را جنبش نکرده هست. فیفا این ادعا را نپذیرفته و آن را نشان دهنده عدم حسن نیت و عدم صداقت کلوب پرسپولیس در این ماجرا دانسته و حتی به نوعی پرسپولیس را محکوم به سندسازی هم کرده هست. استدلال فیفا این بوده که اگر طارمی ابتدا با پرسپولیس قرارداد داشته آیا کلوب پرسپولیس هیچ شکایت، اعتراض و حتی مصاحبه ای راجع به عدم پایبندی طارمی به قرارداد خود و پیوستن وی به ریزه اسپور نداشته است.

بعضی اخبار دریافتی خبرنگار سایت نود حکایت از آن دارد که بعضی افراد ایرانی هم گزارش ها و اخبار انتشار یافته در رسانه ها را در اختیار ریزه اسپور قرار داده اند که طارمی قبل از ترک کشور عزیزمان ایران و پیوستن به ریزه اسپور مذاکره نافرجامی با طاهری داشته و قراردادی با پرسپولیس امضا نکرده هست. ارسال این اطلاعات احتمالا از سوی ریزه اسپور در اختیار فیفا قرار گرفته تا تردید احتمالی فیفا راجع به غیرواقعی بودن قرارداد پرسپولیس و طارمی به تاریخ سی خرداد به یقین تبدیل شود.

طارمی و این ۱۰ نفر در کمیته اخلاق

از دیگر دعوت شدگان به کمیته اخلاق وکیل مهدی طارمی هم هست. کلوب پرسپولیس دیروز در بیانیه ای اعلام کرد دفاعیات وکیل طارمی جدا از دفاعیات کلوب بوده و عجیب است که آیا کلوب و وکیل طارمی به رغم ارتباط نزدیک و حسنه ای که دارند دو دفاعیه متفاوت ارسال کرده اند و معلوم نیست آیا هماهنگی های مورد نیاز بین آنها وجود نداشته هست. وکیل طارمی در دفاعیه ارسالی خود به فیفا منوط بودن قرارداد طارمی به صدور ITC و عدم درخواست این کلوب ترکیه ای در موعد مقرر جهت دریافت ITC و همچنین کودتا در ترکیه را علت بازگشت طارمی به کشور عزیزمان ایران و عقد قرارداد با پرسپولیس دانسته بود.

از سوی دیگر «کالکسان» ایجنت ترکیه ای که انتقال دهنده رامین رضاییان و مهدی طارمی با ریزه اسپور بوده به کمیته اخلاق دعوت شده است است که مشخص نیست او اصلا به کشور عزیزمان ایران بیاید یا نه. سه واسطه ایرانی که با این دو بازیکن و کالکسان ایجنت خارجی در ارتباط بوده اند به کمیته اخلاق دعوت می شوند که نام آنها به خاطر ملاحظات حقوقی نمی توانیم نام آنها را افشا کنیم. دو ایجنت از این کارگزار ایرانی، مهدی طارمی و رامین رضاییان را به ایجنت ایرانی وصل کرده اند و در نهایت یکی از ایجنتهای ایرانی هم مقدمات انتقال آنها را جهت ایجنت خارجی فراهم کرده هست. همچنین حسین هدایتی یا نماینده اش هم راجع به پرداختی یک میلیارد و صد و پنجاه میلیون تومانی هدایتی به طارمی توضیحاتی را به منظور براق سازی باید ارایه کنند و به کمیته اخلاق دعوت شده است اند.

“همانطور که در خبرها خوانده‌اید، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به منظور بررسی زوایای متفاوت پرونده محکومیت مهدی طارمی، قصد از افراد مرتبط با این پرونده دعوت بعمل

کمیته اخلاق از این ۱۱ نفر را به عنوان مطلع دعوت خواهد کرد و حرف آنها را خواهد شنید و سوالاتی را با آنها در میان خواهد گذاشت تا به ریشه یابی این اتفاق پرداخته و آن را از زوایای متفاوت مورد بررسی قرار دهد. البته به نظر می رسد که کار کمیته اخلاق جنبه پیشگیری داشته باشد تا در آینده، فوتبال کشور عزیزمان ایران شاهد این اتفاق ها نباشد. همانطور که می دانید براساس حکم فیفا پرسپولیس و مهدی طارمی محکوم به پرداخت سه میلیارد و هفتصد میلیون تومان به ریزه اسپور شده است اند، مهدی طارمی ۴ ماه محروم شده است و کلوب پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است و از زمستان امسال اجازه جذب بازیکن تازه نخواهد داشت.

واژه های کلیدی: پرونده | فوتبال | قرارداد | پرسپولیس | پرسپولیس | ریزه اسپور | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog