chervils اداره ایران جنایت ماشین

chervils: اداره ایران جنایت ماشین اعتراف پرونده تحقیقات اعترافات پلیس آگاهی

گت بلاگز سیاسی دستورالعمل کنترل قیمت‌ها به واحدهای نظارتی ابلاغ شد

پایگاه اطلاع رسانی دولت اعلام کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان و به منظور کنترل سطح قیمت ها، دستورالعملی به واحد های نظارتی ابلاغ شد.

دستورالعمل کنترل قیمت‌ها به واحدهای نظارتی ابلاغ شد

به روایت بخش دولت گروه سیاسی کلوب خبرنگاران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، با ابلاغ دستورالعمل طرح نظارتی خاص ایام ماه رمضان، شاهد نظارت زیاد واحدهای نظارتی بر قیمت اقلام پرمصرف مشمول بر لبنیات، پروتئین، برنج، روغن، قند، شکر، خرما، میوه، سبزیجات، شیرینی های پرمصرف، آش، حلیم، زولبیا و بامیه خواهیم بود.
پایگاه اطلاع رسانی دولت همچنین اعلام کرد، با زیاد کردن تقاضای کالاهای پرمصرف در آستانه ماه مبارک، توزیع برنج ، شکر، گوشت و مرغ با قیمت مصوب از روز شنبه 31 اردیبهشت در سراسرکشور شروع شده است و تا آخر ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

عبارات مهم : انواع

بر این اساس با کارها ستاد تنظیم بازار، عرضه 30 هزار تن برنج، 20 هزار تن مرغ، 20 هزار تن شکر و روزانه 2 تا 3 هزار لاشه گوشت گوسفندی جهت جلوگیری از زیاد کردن قیمت ها شروع شده است است و بر اساس بیانات مقام های مسوول وزارت جهاد کشاورزی هیچ گونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از عرضه 20 هزار تن گوشت مرغ منجمد و روزانه 2 تا 3سه هزار لاشه گوشت گوسفندی تنظیم بازاری در ماه رمضان خبر داد.
علیرضا ولی با اشاره به اینکه قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد ذخیره سازی شده است به صورت عمده درب سردخانه 53 هزار ریال هست، افزود: قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد جهت مصرف کننده با احتساب هزینه حمل و نقل 57 هزار ریال است.
وی اضافه کرد: گوشت گرم مرغ نیز در میدان بهمن پایتخت کشور عزیزمان ایران به قیمت هر کیلوگرم 61 تا 62 هزار ریال و در مغازه های سطح شهر به صورت خرده فروشی به طور میانگین به قیمت هر کیلوگرم 75 هزار ریال توزیع می شود.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: گوشت مرغ منجمد به صورت شبانه روزی در فروشگاه های زنجیره ای، میادین و نمایشگاه های طرح ضیافت توزیع می شود.
علیرضا ولی راجع به قیمت و چگونگی توزیع گوشت قرمز نیز گفت: گوشت قرمز منجمد وارداتی به قیمت هر کیلوگرم 210 هزار ریال و هر کیلوگرم گوشت قرمز منجمد تولید داخل نیز به قیمت 200 هزار ریال توزیع می شود.
وی در خصوص قیمت گوشت قرمز گرم نیز گفت: بخشی از واردات به صورت گوشت گرم انجام شده است است و در ماه مبارک رمضان به صورت شقه و با قیمت هر کیلوگرم 315 هزار ریال در میادین میوه و تره بار توزیع می شود. همچنین گوشت قرمز گرم گوسفندی نیز به صورت بسته بندی به قیمت 420 هزار ریال عرضه می شود.
یزدان سیف، مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی کشور عزیزمان ایران نیز در خصوص آخرین کارها دولت جهت عرضه تنظیم بازاری برنج و شکر گفت: جهت تنظیم بازار ماه مبارک رمضان 30 هزار تن برنج به قیمت هر کیلوگرم 27 هزار ریال و 20 هزار تن شکر سفید به قیمت هر کیلوگرم 28 هزار و 550 ریال از طریق فروشگاه های زنجیره ای توزیع می شود.
سیف با بیان اینکه با عرضه به موقع تلاش می کنیم اجازه زیاد کردن قیمت جهت کالاهایی مانند برنج و شکر که در ماه مبارک رمضان مصرف بیشتری دارند را ندهیم گفت: عرضه شکر و برنج به بازار بیش از تقاضا خواهد بود.
وی در مورد واردات تازه شرکت بازرگانی دولتی جهت جایگزینی ذخیره استراتژیک برنج و شکر گفت: 100 هزار تن برنج خارجی خریداری شده است که در راه است و به زودی به بنادر کشور می رسد.
حسین مهاجران، رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی نیز اعلام کرد که تولید، عرضه و قیمت انواع سبزیجات مصرفی در آستانه ماه مبارک رمضان مناسب است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
وی تاکید کرد: گزارشی از آسیب دیدن تولید یا نبود محصول جهت عرضه به ما نرسیده هست؛ بنابراین دلیلی جهت عوض کردن قیمت وجود ندارد.
مهاجران با بیان اینکه قیمت انواع سبزیجات در روزهای گذشته هیچ تغییری نکرده هست، به ایسنا گفت: اکنون قیمت هر کیلوگرم سبزی خوراکی از 15 تا 20 هزار ریال و هر قیمت کیلوگرم سبزی آشی و پلویی از هشت تا 15 هزار ریال است.
رییس اتحادیه نانوایان سنتی نیز اعلام کرد که هیچ مشکلی جهت تامین نان در ماه مبارک رمضان وجود ندارد و قیمت انواع نان نیز تغییری نخواهد کرد.
قاسم زراعتکار با بیان اینکه جهت تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها و نان جهت شهروندان هیچ مشکلی وجود ندارد به ایسنا گفت: قیمت انواع نان نیز همان قیمت های سال 1393 بوده و تا کنون تغییری نکرده است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انواع | تنظیم | ماه رمضان | پایگاه اطلاع رسانی دولت | ماه مبارک رمضان | کنترل بیماری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog