chervils اداره ایران جنایت ماشین

chervils: اداره ایران جنایت ماشین اعتراف پرونده تحقیقات اعترافات پلیس آگاهی

گت بلاگز ورزشی هواداران به بازیکنان پرسپولیس اهانت نکنند/ بیرانوند از روی خشم حرف زد ، پروین

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: شاگردان برانکو بی غیرت نیستند و هواداران نباید به آن ها توهین کنند.

هواداران به بازیکنان پرسپولیس اهانت نکنند/ بیرانوند از روی خشم حرف زد ، پروین

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان علی پروین در گفت و گویی راجع به آخرین اوضاع تیم فوتبال پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران به اظهار نظر پرداخت.
پرسپولیس خودش بود، ذوب آهن را می برد

پرسپولیس برابر ذوب آهن می توانست برنده بازی باشد ولی اول بازی غافلگیر شد. فکر می کنم بازیکنان به خاطر اتفاقاتی که در تمرین رخ داده بود، خیلی آماده نبودند و همین باعث شد که نتوانند نتیجه بگیرند. با این حال همین که 3 گل زدند و در پایتخت کشور عزیزمان ایران نباختند، بازهم نتیجه بدی نبود ولی اگر پرسپولیس خودش بود، می توانست برنده بازی باشد.

عبارات مهم : بازیکنان

اعتصاب کار قشنگی نبود

این اعتصاب اصلا کار قشنگی نبود. اگر بخواهم حرف دلم را بزنم، من به عنوان یک پرسپولیسی از این اتفاقات ناراحت شدم. البته بازیکن حق دارد دنبال پولش باشد چون روی پولی که قرارداد می بندد، حساب باز می کند. کلوب پرسپولیس هم دنبال پول است و اینطور نیست که مدیران کلوب نشسته باشند. بازیکنان با قهرمانی که به دست آوردند، غیرتشان را نشان دادند ولی باید صبورتر از این می بودند.

هواداران نباید توهین کنند

شعارها اصلا قشنگ نبود و مرا ناراحت کرد. همه ما یک خانواده به نام پرسپولیس هستیم. تیمی که قهرمان می شود، نباید چنین اتفاقاتی برایش رخ دهد و توهین شود. هواداران باید صبوری کرده و بازیکنان را درک کنند. این تیم یک فصل زحمت کشیده و نباید الان به حاشیه برود.

بزرگترهای تیم وظیفه سنگینی دارند

آن موقع که من سرمربی پرسپولیس بودم، بزرگان تیم حواسشان به جوان ها بود. الان هم بزرگان تیم باید چنین کاری انجام دهند و نگذارند تیم به حاشیه برود. به نظرم آنها وظیفه سنگینی در قبال بازیکنان جوان دارند که در پرسپولیس خوب جا بیفتد، نه اینکه اشتباه کنند.

بیرانوند از روی خشم حرف زده است


بیرانوند دروازه بان جوان و با استعدادی هست. فکر می کنم از روی خشم آن حرف ها را زده است و خودش هم می داند اشتباه کرده هست. من قبلا هم گفته بودم با حضور او دروازه پرسپولیس تا چند سال بیمه شده است هست. الان هم این را می گویم چون مطمئنم حرف های او احساسی بوده و در پرسپولیس می ماند و باز هم خوب کار می کند. هواداران هم نباید نسبت به صحبت های او حساسیت نشان دهند.

برای بازی الوحده استادیوم پر شود

امیدوارم پرسپولیس لیگ را با خاطره خوب تمام کند. مهمترین بازی پرسپولیس در این مقطع با الوحده است و باید حواسمان با آن بازی باشد. امیدوارم در روز بازی استادیوم پر شود و همه جهت افزایش پرسپولیس مراسم خوش حالی بگیرند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: بازیکنان | بیرانوند | هواداران | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | دروازه بان | علی پروین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog